Onze mensen

Maatschappelijk gedreven en geëngageerde mensen, die vind je bij Hefboom

Onze mensen zijn de motor van de Hefboom werking. Sinds jaar en dag kan Hefboom rekenen op een team van gedreven en maatschappelijk geëngageerde medewerkers, elk met hun specifieke expertise en ervaring.

Aarzel niet om met één van onze mensen contact op te nemen. We helpen je vraag verder met vragen over onze werking en ons aanbod.

Wil je deel uitmaken van ons team? Ga dan eens kijken op onze pagina Werken bij Hefboom. Je vindt er onze vacatures maar je kan ook steeds spontaan solliciteren.

Werken bij Hefboom

Hefboom

Anila Ramzan

Onthaal en Hefboom Diensten
anila.ramzan@hefboom.be
+32 (2) 205 17 20

“Succes is geen toeval, het is hard werken, doorzetten, leren, investeren en vooral houden van wat je doet.“

Anja Mackelberg

Kredietconsulent
anja.mackelberg@hefboom.be
+32 (0)2 205 17 27

“Je kunt de golven niet stoppen, maar wel leren surfen.”

– Jon Kabat-Zinn

Ben Peeters

Kredietconsulent
ben.peeters@hefboom.be
+32 (0)2 274 14 32

“Ik geloof in de kracht van het kleine. Met Impulskrediet doen we exact dat!”

Berten Ooms

Consulent
berten.ooms@hefboom.be
+32 (0)2 205 17 36

“Het coöperatieve gedachtengoed ligt in de lijn van mijn eigen overtuigingen, ik draag dan ook graag mijn steentje bij.”

Danny De Mul

Financieel Verantwoordelijke
danny.demul@hefboom.be
+32 (0)2 205 17 20

“Ik pas op de centjes van Hefboom en zorg ervoor dat we voortdurend zicht hebben op de financiën. Ik zorg er ook voor dat onze systemen en administratie gesmeerd lopen.”

Grieke Forceville

Grieke Forceville

Consulent Advies
grieke.forceville@hefboom.be
+32 (0)2 274 14 49
+32 (0)498 24 47 99

“Logica brengt je van A naar B, verbeelding brengt je overal”

– Albert Einstein

Hans Verstreken

Hans Verstreken

Consulent
hans.vertreken@hefboom.be
+32 (0)2 205 17 20

“Mensen met hetzelfde doel komen elkaar tegen.”

Jo Jespers

Consulent Advies
jo.jespers@hefboom.be
+32 (0)2 205 17 33
+32 (0)498 74 60 38

“Er is meer dat ons verbindt dan dat ons scheidt.”

John Vanwynsberghe

John Vanwynsberghe

Algemeen Directeur
john.vanwynsberghe@hefboom.be
+32(0)2 205 17 20

“Hefboom is voor mij de ideale partner om het volle potentieel van mens én organisatie te realiseren, met respect voor de diversiteit.

Karen Bluekens

Karen Bluekens

Kredietconsulent
karen.bluekens@hefboom.be
+32 (0)2 205 17 24

“Enthousiaste, optimistische en vrolijke mensen geven mij energie.”

Lena Verhasselt

Secretariaat en Administratie
lena.verhasselt@hefboom.be
+32 (0)2 205 17 20

“Ik vind het belangrijk dat iedereen zich goed voelt. Aan het onthaal kan ik de mensen ontvangen en verder helpen.”

Liesbet Loeys

Kredietconsulent
liesbet.loeys@hefboom.be
+32 (0)2 274 14 55
+32 (0)470 91 75 27

Lore Beckers

Kredietconsulent
lore.beckers@hefboom.be
+32(0)2 205 17 31

Van mijn passie voor microfinanciering heb ik nu mijn job kunnen maken! Dat is fantastisch!

Marleen Michiels

Marleen Michiels

Medewerker Boekhouding
marleen.michiels@hefboom.be
+32(0)2 205 17 20

“Meebouwen aan een goede balans.”

Mike Manarpies

Mike Manarpies

Consulent Kunstlening
mike.manarpies@hefboom.be
+32 (0)2 274 14 47

“Kunstenaars een duwtje in de rug geven en artistiek werk toegankelijk maken voor iedereen. Dat is de kunst.”

Piet Callens

Verantwoordelijke Hefboom Financiering
piet.callens@hefboom.be
+32 (0)2 205 17 38

“Wanneer twee mensen altijd dezelfde mening hebben, is er één van hen overbodig.”
— Winston Churchill

Hefboom

Rudi Ceunen

Consulent Advies
rudi.ceunen@hefboom.be
+32 (0)2 205 17 32
+32 (0)495 18 13 89

“Alles is moeilijk voor het gemakkelijk is.”

Sara Stevenson

Sara Stevenson

Communicatie Manager
sara.stevenson@hefboom.be
+32 (0)2 205 17 29
+32 (0)487 92 31 65

Your life is already artful, waiting, just waiting, for you to make it art.” Toni Morrison

Tatiana Toumanova

Boekhouding
tatiana.toumanova@hefboom.be
+32 (0)2 205 17 26

“Met een vrolijke lach, een goed humeur en veel energie zorg ik dat de boekhouding in orde is.”

Tom Wouters

Consulent Advies
tom.wouters@hefboom.be
+32 (0)2 205 17 29
+32 (0) 479 521 927

“De gloeilamp is niet ontstaan door het continu verbeteren van de kaars.”

Hefboom

Valérie Carrette

Consulent Advies
valerie.carrette@hefboom.be
+32 (0)2 265 01 62
+32 (0)479 98 38 51

“Ik ben gepassioneerd door het ontwikkelingspotentieel van mensen en van organisaties die willen bijdragen tot een sociale en duurzame samenleving.”