Onze mensen

Maatschappelijk gedreven en geëngageerde mensen, die vind je bij Hefboom

Onze mensen zijn de motor van de Hefboom werking. Sinds jaar en dag kan Hefboom rekenen op een team van gedreven en maatschappelijk geëngageerde medewerkers, elk met hun specifieke expertise en ervaring.

Aarzel niet om met één van onze mensen contact op te nemen. We helpen je vraag verder met vragen over onze werking en ons aanbod.

Wil je deel uitmaken van ons team? Ga dan eens kijken op onze pagina Werken bij Hefboom. Je vindt er onze vacatures maar je kan ook steeds spontaan solliciteren.

Werken bij Hefboom

Hefboom

Anila Ramzan

Onthaal en Hefboom Diensten
anila.ramzan@hefboom.be
+32 (2) 205 17 20

“Succes is geen toeval, het is hard werken, doorzetten ,leren, investeren en vooral houden van wat je doet “

Bart De Bock

boekhouding & financiële administratie
Bart.DeBock@hefboom.be
+32 (0)2 205 17 35

“Ik volg zeer gedreven de financiële stromen van Hefboom. En ik ben steeds paraat om collega’s te helpen. Een tevreden interne en externe klant is geld waard!”

Ben Peeters

kredietconsulent
Ben.Peeters@hefboom.be
+32 (0)2 274 14 47

“Ik geloof in de kracht van het kleine. Met Impulskrediet doen we exact dat!”

Danny De Mul

Financieel verantwoordelijke
Danny.DeMul@hefboom.be
+32 (0)2 205 17 20

“Ik pas op de centjes van Hefboom en zorg ervoor dat we voortdurend zicht hebben op de financiën. Ik zorg er ook voor dat onze systemen en administratie gesmeerd lopen.”

Dirk Dalle

directeur en gedelegeerd bestuurder
Dirk.Dalle@hefboom.be
+32 (0)2 205 17 20

“Hefboom werkt op het snijpunt van maatschappelijke doelstellingen en economische duurzaamheid. Zo dragen we bij tot de kwaliteit van werken en leven voor tal van doelgroepen.”

Grieke Forceville

Grieke Forceville

consulent advies
grieke.forceville@hefboom.be
+32 (0)2 274 14 49
+32 (0)498 24 47 99

“Logica brengt je van A naar B, verbeelding brengt je overal”

– Albert Einstein

Hans Verstreken

Hans Verstreken

Consulent
hans.vertreken@hefboom.be
+32 (0)2 205 17 20

“Mensen met hetzelfde doel komen elkaar tegen”

Jo Jespers

consulent advies
Jo.Jespers@hefboom.be
+32 (0)2 205 17 33
+32 (0)498 74 60 38

“Er is meer dat ons verbindt dan dat ons scheidt.”

Karen Bluekens

Karen Bluekens

kredietconsulent
Karen.Bluekens@hefboom.be
+32 (0)2 205 17 24

“Enthousiaste, optimistische en vrolijke mensen geven mij energie.”

Lena Verhasselt

secretariaat en administratie
Lena.Verhasselt@hefboom.be
+32 (0)2 205 17 20

“Ik vind het belangrijk dat iedereen zich goed voelt. Aan het onthaal kan ik de mensen ontvangen en verder helpen.”

Liesbet Loeys

kredietconsulent
Liesbet.Loeys@hefboom.be
+32 (0)2 274 14 55

Piet Callens

verantwoordelijke Hefboom financiering
Piet.Callens@hefboom.be
+32 (0)2 205 17 38

“Wanneer twee mensen altijd dezelfde mening hebben, is er één van hen overbodig.”
— Winston Churchill

Hefboom

Rudi Ceunen

kredietconsulent
Rudi.Ceunen@hefboom.be
+32 (0)2 205 17 27

“Alles is moeilijk voor het gemakkelijk is.”

Tatiana Toumanova

boekhouding
Tatiana.Toumanova@hefboom.be
+32 (0)2 205 17 26

“Met een vrolijke lach, een goed humeur en veel energie zorg ik dat de boekhouding in orde is.”

Hefboom

Valérie Carrette

consulent advies
Valerie.Carrette@hefboom.be
+32 (0)2 265 01 62
+32 (0)479 98 38 51

“Ik ben gepassioneerd door het ontwikkelingspotentieel van mensen en van organisaties die willen bijdragen tot een sociale en duurzame samenleving.”